HİZMETLERİMİZ

Farkındalığın Başladığı Yer..

HİZMETLER

Şebnem Mimarlık insanların yaşamasını kolaylaştırmak için barınma, dinlenme, çalışma, eğlenme gibi eylemlerini sürdürebilmelerini sağlamak üzere projenin her aşamasında müşterilerinin taleplerine cevap verecek bilgi birikimine ve deneyime sahiptir.

Yapıları ve fiziksel çevreyi uygun ölçülerde tasarlama ve inşa etme sanatıyla birleşen kağıt üzerinde müşterilerimize sunduğumuz tasarımların, farklı beklentileri karşılayacak kalitede, uygulama aşamasında ise hayallerin gerçeğe dönüşebildiğini gösterecek nitelikte olmasıdır.

Büyük veya küçük hacimli projelerinde elde ettiği planlama stratejisi, isabetli yerleşim ve tasarım kararları alma deneyimi ile projeleri, stüdyo tipi çalışma ortamında, kentten-binaya insan elinin değdiği her ölçekte ele alır. Tasarımın her aşamasında 3 boyutlu tasarım programlarını ve çalışma maketlerini kullanarak elde edilecek binayı veya çevreyi çeşitli ölçeklerde önceden yaratır.

NELER YAPIYORUZ

MİMARİ PROJE

Sebnem Mimarlık, inşa edilecek yapının dış görüntüsünü, iç dizaynını, kitlelerini, planlarını , tüm ayrıntılarını tüm detaylarını, inceleyerek. Size Mükemmel Bir Proje Hazırlıyor

İÇ MİMARİ PROJE

Restoranınıza,İş Yerinize,Büronuza anlam katacak tek yer Sebnem Mimarlık.

MÜŞAVİRLİK & YAPI DENETİM

Sebnem Mimarlık, Yapı denetim sektörü firmaları, inşa edilecek yapıları projelerin yapılmasından itibaren, temel aşamasından son aşamasına kadar projeye uygunluğunu ve kullanılan malzemelerin TSE standartlarına uygunluğunu denetliyoruz

PROJE KONTROLLÜK

Sebnem Mimarlık, olarak Bir Projenin uygunluğunu kontrol ediyoruz.

DANIŞMANLIK

Sebnem Mimarlık olarak her türlü danışmanlık işlerinizi yürütüyoruz.

3-D ÇİZİMLER

Ülkemizde en yaygın kullanım alanı olan mimari modelleme ve görselleştirme için 3d modelleme teklonojisi kullanılır. Mimari yapıların görselleştirmesini ve katı modellemelerini 3d modelleme sayesinde yapıyoruz.