MİSYON&VİZYON

Kalite Asla Tesadüf Değil

MİSYON

Dünyadaki değişime ve gelişime paralel olarak yaptığımız işlerde görselliği ve işlevselliği harmanlayıp elde ettiğimiz tasarım ve uygulama bilgisi ile uzman olduğumuz tüm alanlarda en iyi olmak.

Sıradanlıktan uzak, güçlü, yaratıcı çözümler sunabilen yapısı ile insan, hizmet ve ürün kalitesine yatırım yaparak kalıcı üstünlükler sağlamaya çalışan Sebnem Mimarlık, fonksiyonel, sağlam ve ekonomik olanı aramayı, gelenekselin yanında, çağdaş yapım sistemlerini kullanmayı tercih ediyor. Profesyonel yaşamda mimarlığın, toplumun ve insanlığın hizmetinde olduğu kabulü ile mekan yapma, yapı kurma becerisini, kentin değeri ile bütünleştirmeyi amaçlayan şirket yaşam biçimine pozitif katkılar sunacak hoşlukları oluşturuyor.

VİZYON

Tasarımlarımız, ürünlerimiz, çözümlerimiz, yüksek iş ahlakımız ve içinde bulunduğumuz tüm toplumlar için değer yaratan bir şirket olmak.

Sırasıyla mimari ve iç mimari projelendirme, peyzaj ve çevre tasarımı, çelik konstrüksiyon, inşaat ve daha birçok alanda hizmetler veren, en önemlisi dürüstlük ilkesini ön planda tutan Sebnem Mimarlık müşteri mutluluğunu daima göz önünde tutarak, hizmet kalitesini ve güvenilirliğini artırmaktadır. Dünya ve Türkiye’deki yenilikleri yakalamak ve sektördeki yerini daima sağlamlaştırarak güçlü yapısını korumayı hedefleyen şirket, mimarlığın Türkiye'de nitelikli bir şekilde uygulanabilmesi ve mimari kalitenin çağdaş ülkeler seviyesine gelmesine katkı sağlamayı amaçlamaktadır.